Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Rollup


Rollup'y stanowią wyjątkowo elegancki i charakteryzujący się nowoczesnym designem system. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję. Są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Rollup umożliwia także prostą i bezproblemową wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb. Po zakończonej prezentacji grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania. Każdy stojak reklamowy pakowany jest w oddzielny pokrowiec.


Rollup jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw.


Ten nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale. Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie. W naszej ofercie znajdują się różne typy rollaup’ów. Skontaktuj się, aby dobrać produkt dopasowany do Twoich potrzeb.