Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Witryny sklepowe - OWV


Oferujemy kilka metod oklejania witryn (okien)

folia wycinana: metoda ta pozwala na umieszczenie na szybie wybranych elementów takich jak napisy, loga i nieskomplikowane grafiki (nie zdjęcia). Dzięki temu rozwiązaniu zasłaniana jest mała powierzchnia szyby, dzięki czemu nie ogranicza się dostępu światła do pomieszczenia.

folia drukowana fotograficzna: zastosowanie znajduje w pomieszczeniach, w których reklama ma jednocześnie ograniczyć dostęp światła. Pełno kolorowy wydruk gwarantuje fotograficzną jakość i trwałość,

folia drukowana dziurkowana (OneWayVision): to specjalny rodzaj folii o perforowanej powierzchni. Poprzez równomierne rozmieszczenie otworów uzyskuje się efekt półprzepuszczalności światła.   Po zadrukowaniu folii OWV i naklejeniu na szybę pomieszczenia, powstaje ciekawy efekt wizualny. Osoby przebywające wewnątrz, dzięki półprzepuszczalności folii one way vision, będą miały ograniczoną widoczność tylko w niewielkim stopniu,

folia wycinana imitująca piaskowane szkło: technika pozwalająca skutecznie zasłonić to, co znajduje się po drugiej stronie, za to idealnie przepuszcza światło. Wycinanie przeróżnych wzorów z tej folii nadaje bardzo elegancki i designerski styl oklejanych powierzchni folię można również zadrukować dowolną grafiką.

Opracujemy wizualizacje, dzięki której będzie można zobaczyć jak reklama na szybach współgra z otoczeniem. Wystarczy nam zdjęcie witryny, na której naklejona będzie folia.

Reklama na witrynie to doskonała, darmowa powierzchnia reklamowa.