Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

O nas


Grupa QL to zespół młodych, dynamicznych ludzi, dla których świat reklamy to nieograniczone pole ciekawych pomysłów i rozwiązań. 
 
Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy bardziej pasuje do nas określenie Agencja Reklamowa czy Producent Reklam - raczej jedno i drugie. Jesteśmy w stanie zaproponować klientowi kompleksową usługę, począwszy od przedstawienia “świeżego” pomysłu, wizualizacji graficznej, a skończywszy na wykonaniu i montażu danego zlecenia.
 
Dzięki szerokiej ofercie proponowanych usług jesteśmy w stanie stworzyć spójną, rozpoznawalną otoczkę graficzną firmy, co często okazuje się kluczem do poprawienia efektów sprzedaży, jak i nawiązania nowych kontaktów handlowych.
 
Ponieważ najważniejsze jest zaufanie i zadowolenie naszych klientów, zarówno przed rozpoczęciem współpracy, jak i po, mogą liczyć Państwo na fachową pomoc i doradztwo. Krótkie terminy realizacji, terminowość, fachowa obsługa - to nasze priorytety.